Kontakt

Manex Sp. z o.o.

ul. Bystrzycka 26, Wrocław
Tel: (71) 352 11 11
E-mail: biuro@manex.wroclaw.pl


Hurtownia budowlana Manex Wrocław

Zadzwoń do nas: (71) 352 11 11 lub (71) 352 10 08

Dział handlowy:

Jarosław Koszykowski
tel. 603 757 720
jarek@manex.wroclaw.pl

Andrzej Rojek
tel. 727 455 777
andrzej@manex.wroclaw.pl

Robert Mania
tel. 667 757 837
robert@manex.wroclaw.pl

Tomasz Kielich
tel. 533 825 228
wyceny@manex.wroclaw.pl

Agnieszka Stankiewicz
agnieszka@manex.wroclaw.pl

Paulina Włodarczyk

Przedstawiciele Handlowi:

Tomasz Pańczuk
tel. 603 757 441
tomasz@manex.wroclaw.pl

Jacek Kielich
tel. 667 757 801
jacek@manex.wroclaw.pl

Artur Połetko
tel. 516 133 329
artur@manex.wroclaw.pl

Sławomir Tutak
tel. 601 059 003
slawek@manex.wroclaw.pl

Krzysztof Tkocz
tel. 603 752 476
krzysztof@manex.wroclaw.pl

Paweł Koszykowski
tel. 790 273 299
pawel@manex.wroclaw.pl

Dział księgowości:

Główny Księgowy
Bożena Bąk
bozena@manex.wroclaw.pl

Referent d.s. Księgowości
Katarzyna Kołkowska
katarzyna@manex.wroclaw.pl

Referent d.s. Księgowości
Marta Wójs
marta@manex.wroclaw.pl

Referent d.s. Księgowości
Magdalena Mania
magda@manex.wroclaw.pl

Referent d.s. Księgowości
Daria Pytel

Magazyn:

Michał Malicki

Tomasz Stach

Janusz Adamczyk

Dział transportu:

Wiesław Raczyński
Auto z HDS-em, załadunek: 22 tony

Ryszard Jarosz
Auto z HDS-em, załadunek: 18 ton

Michał Skrądź
Bus, załadunek: 1,5 tony

Dariusz Soberka
Bus, załadunek: 1,5 tony

Krystian Dzikowski
Bus, załadunek: 1,5 tony

Kontakt

Oddział Główny:

Manex Sp. z o.o.
ul. Bystrzycka 26,
54-245 Wrocław

tel. (71) 352 11 11
tel. (71) 352 10 08
fax. (71) 349 36 90
e-mail: biuro@manex.wroclaw.pl


Godziny otwarcia:
pn.- pt. 8:00-16:00
sob. 8:00-13:00

Oddział w Kamieniu zamknięty!

Konto bankowe: 75 1090 2516 0000 0001 1464 2782

Mapa dojazdu:


Formularz kontaktowy:


Ochrona antyspamowa (podaj wynik działania)*


* - pola wymagane

Manex Wrocław - Materiały budowlane

tel. (71) 352 11 11
tel. 71) 352 10 08
biuro@manex.wroclaw.pl

Uwaga:
Obszar transportu to województwo Dolnośląskie.

Znajdź nas na:

Manex Sp. z o.o. © 2011-2016