Ściany > Beton komórkowy

Manex Sp. z o.o.

ul. Bystrzycka 26, Wrocław
Tel: (71) 352 11 11
E-mail: biuro@manex.wroclaw.pl


Hurtownia budowlana Manex Wrocław

Zadzwoń do nas: (71) 352 11 11 lub (71) 352 10 08

Bezpłatna wycena:

Wystarczy, że do nas napiszesz, a zrobimy bezpłatną wycenę z możliwością dostosowania cen!
Email: biuro@manex.wroclaw.pl

Promocje:

Beton:
Zadzwoń i spytaj o cenę! Więcej

Wyprzedaż rynien Lindab!

Zobacz wyprzedaż rynien, dodatków firmy Lindab!
Więcej


Dachówki:

Szukasz odpowiedniej dachówki?
Zajrzyj na naszą stronę:
dachówki.manex-wroclaw.plBeton komórkowy

Beton komórkowy inaczej gazobeton lub suporeks jest to pustak produkowany z wapna, cementu i piasku kwarcowego. Dzięki temu, że do produkcji używa się proszku aluminiowego, beton komórkowy jest bardzo lekki i ciepły.

Na rynku budowlanym występują różne odmiany gazobetonu: 400, 500 i 600. Im niższa odmiana tym pustak ma lepsze parametry cieplne, ale słabszą wytrzymałość na ściskanie.

Nasza hurtownia budowlana w swojej ofercie poleca beton komórkowy firmy Solbet. Jego zaletą jest to, że posiada tzw. piuro-wpust, a to nie tylko przyspiesza pracę, ale także obniża koszty (mniejsze zużycie kleju i zaprawy).

Dodatkową zaletą gazobetonu jest łatwość montażu, produkt ten można ciąć zwykłą piłą, docinać różne skosy, a jego duże gabaryty przyspieszają czas murowania.

Nasz skład budowlany oferuje różne grubości betonu komórkowego: 6cm, 8 cm, 12 cm i 24cm. Dzięki temu, że gazobeton jest bardzo lekki, polecany jest na ścianki działowe w budynkach nowych, ale także w budynkach starych, gdzie bardzo zwracamy uwagę na wagę ścianek działowych, aby jak najmniej obciążać stare stropy.

Hurtownia budowlana Manex oferuje beton komórkowy firmy Solbet w pełnej gamie wyboru. Zapewniamy szybki i bezpłatny transport z rozładunkiem.

Manex Wrocław - Materiały budowlane

tel. (71) 352 11 11
tel. 71) 352 10 08
biuro@manex.wroclaw.pl

Uwaga:
Obszar transportu to województwo Dolnośląskie.

Znajdź nas na:

Manex Sp. z o.o. © 2011-2016