Okna > Okna dachowe Velux

Manex Sp. z o.o.

ul. Bystrzycka 26, Wrocław
Tel: (71) 352 11 11
E-mail: biuro@manex.wroclaw.pl


Hurtownia budowlana Manex Wrocław

Zadzwoń do nas: (71) 352 11 11 lub (71) 352 10 08

Bezpłatna wycena:

Wystarczy, że do nas napiszesz, a zrobimy bezpłatną wycenę z możliwością dostosowania cen!
Email: biuro@manex.wroclaw.pl

Promocje:

Beton:
Zadzwoń i spytaj o cenę! Więcej

Wyprzedaż rynien Lindab!

Zobacz wyprzedaż rynien, dodatków firmy Lindab!
Więcej


Dachówki:

Szukasz odpowiedniej dachówki?
Zajrzyj na naszą stronę:
dachówki.manex-wroclaw.plO firmie VELUX

VELUX od ponad 75 lat dostarcza produkty najlepszej jakości, to światowy lider w produkcji okien dachowych oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Firma została założona w 1942 roku, a swoją nazwę czerpie z dwóch łacińskich słów: VEntilatio (wentylacja) oraz LUX (światło).
Jej założyciel Villum Kann Rasmussen zrewolucjonizował sposób budownictwa oraz styl życia późniejszych pokoleń konstruując pierwsze na świecie okno do poddaszy. Od tej chwili niewykorzystywana wcześniej przestrzeń zaczęła być adaptowana i zamieszkiwana. Ciemne i ponure strychy wypełnione zostały światłem dziennym. Głównym wyrobem firmy VELUX pozostało właśnie okno do poddaszy. Natomiast znak handlowy firmy stał się znakiem o zasięgu międzynarodowym, zastrzeżonym w ponad 70 krajach.

Więcej
Opis

Najlepsze zaciemnienie i ochrona przed ciepłem

Rolety zewnętrzne VELUX oferują kompleksową ochronę nad światłem i temperaturą w pomieszczeniu, niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych. Latem zapobiegają nagrzewaniu się domu redukując ilość wpadającego do wnętrza ciepła nawet o 94%*, a zimą ograniczają jego straty dzięki poprawie izolacyjności nawet o 16%** . Rolety zewnętrzne wykonane są z wytrzymałego aluminium wypełnionego materiałem izolacyjnym, odpornego na warunki atmosferyczne.

Zapewniają pełne zaciemnienie w dzień i w nocy, co sprawia, że są idealne do takich pomieszczeń jak sypialnie czy pokoje dziecięce.

Dodatkowym atutem rolet zewnętrznych jest wyciszenie hałasu podczas deszczu i gradu oraz zwiększenie bezpieczeństwa.

W ofercie VELUX dostępne są trzy sposoby obsługi rolet zewnętrznych. Aby wybrać właściwy sposób obsługi, należy uwzględnić miejsce montażu okien dachowych, do których dołączane jest akcesorium oraz oczekiwaną częstotliwość regulowania pozycji rolet.

Dostępne sposoby obsługi:
- Obsługa manulna
- Sterowanie zdalne przy pomocy pilota i zasilane elektrycznie
- Sterowanie zdalne przy pomocy pilota i zasilane solarnie

Zasilane elektrycznie i solarnie rolety są idealnym rozwiązaniem, kiedy chcesz osiągnąć wyższy poziom komfortu obsługi bądź kiedy okno dachowe jest poza zasięgiem.

Na rolety zewnętrzne VELUX obowiązuje 3-letnia gwarancja producenta.

W naszej firmie możesz zamówić roletę wraz z montażem.

* Wartości techniczne zgodne z normą EN ISO 12567-2, EN 13363-2 oraz ISO 15099. Efekt zależy od typu okna i parametrów szyby.

Wartość 94% dla wariantu szyby 66.

** Wartości techniczne zgodne z normą EN ISO 12567-2, EN 13363-2 oraz ISO 15099. Efekt zależy od typu okna i parametrów szyby.

Wartość 16% dla wariantu szyby 51.

Posiadamy w ofercie usługę montażu rolet zewnętrznych Velux. O szczegóły prosimy o kontakt ze sprzedawcami.

WięcejRolety zewnętrzne VELUX

Przetestuj rolety zewnętrzne VELUX w naszym salonie i zamów usługę z montażem.

Okna dachowe VELUX perfekcyjnie sprawdzają się w dostarczaniu świeżego powietrza i światła słonecznego, a markizy i rolety zewnętrzne VELUX są doskonałymi narzędziami, umożliwiającymi regulację wpadającego i uciekającego światła i ciepła. Tak więc niezależnie od tego, jakie warunki panują na zewnątrz, w domu klimat zawsze może być idealny.

Dzięki solidnej, aluminiowej konstrukcji z lamelami wypełnionymi pianką poliuretanową, rolety zewnętrzne VELUX są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i będą nam służyć niezależnie od pogody. W chłodniejsze, zimowe dni poprawią izolacyjność termiczną okna nawet o 17% i zapobiegają stratom ciepła. Z kolei w lecie ograniczą ilość wpadających promieni słonecznych nawet o 94% i tym samym obniżą temperaturę w pomieszczeniu. W ten prosty sposób oszczędzamy energię potrzebą do ogrzewania zimą i klimatyzowania pomieszczeń latem.

Dodatkowo, roleta zewnętrzna VELUX umożliwia uzyskanie efektu całkowitego zaciemnienia o każdej porze dnia. Takie rozwiązanie będzie bardzo przydatne w sypialni lub pokoju małego dziecka, które potrzebuje drzemki w ciągu dnia. Co więcej, rolety zewnętrzne doskonale chronią przed hałasem z zewnętrz, tłumią odgłosy padającego deszczu, zabezpieczają okno podczas trudnych warunków pogodowych oraz zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo domu. Po ich zamontowaniu, okno nie traci swoich właściwości i funkcjonuje bez żadnych ograniczeń.


Aktualnie, rolety zewnętrzne VELUX są objęte promocjami:

Promocja „w pakiecie korzystniej”: Wybierając zestaw dwóch rolet oraz rekomendowany system sterowania oszczędzasz aż 200 zł brutto. Zapytaj nas o szczegóły!

Zwrot za zakup rolet zewnętrznych VELUX, aż do 500 zł w promocji "Z widokiem na przyszłość" VELUX! Wystarczy, że przed zakupem zarejestrujesz się na www.velux.pl/naprzyszlosc, a otrzymasz 100 zł zwrotu za każdą zakupioną roletę zewnętrzną VELUX.

Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji i zamówienie montażu:


Manex Sp. z o.o.
ul. Bystrzycka 26,
54-245 Wrocław


Nasze realizacje z produktami Velux:

Budowa domu jednorodzinnego w Wilkszynie, użyte materiały to okna Velux 3-szybowe GLL MK08 z ramą izolacyjną BDX i kołnierzem kombi z obniżonym montażem EKJ.


Budowa domu jednorodzinnego w Iwinach, użyte materiały to okna Velux 3-szybowe GLL MK08 z ramą izolacyjną BDX i kołnierzem EDZ.


Budowa domu jednorodzinnego w Strzegomianach, użyte materiały to okna Velux 3-szybowe GLL z ramą izolacyjną BDX i kołnierzem z obniżonym montażem EDJ.

Manex Wrocław - Materiały budowlane

tel. (71) 352 11 11
tel. 71) 352 10 08
biuro@manex.wroclaw.pl

Uwaga:
Obszar transportu to województwo Dolnośląskie.

Znajdź nas na:

Manex Sp. z o.o. © 2011-2016