Fundamenty > Beton

Manex Sp. z o.o.

ul. Bystrzycka 26, Wrocław
Tel: (71) 352 11 11
E-mail: biuro@manex.wroclaw.pl


Hurtownia budowlana Manex Wrocław

Zadzwoń do nas: (71) 352 11 11 lub (71) 352 10 08

Bezpłatna wycena:

Wystarczy, że do nas napiszesz, a zrobimy bezpłatną wycenę z możliwością dostosowania cen!
Email: biuro@manex.wroclaw.pl

Promocje:

Beton:
Zadzwoń i spytaj o cenę! Więcej

Wyprzedaż rynien Lindab!

Zobacz wyprzedaż rynien, dodatków firmy Lindab!
Więcej


Dachówki:

Szukasz odpowiedniej dachówki?
Zajrzyj na naszą stronę:
dachówki.manex-wroclaw.pl


Beton

Na każdej budowie czy to budownictwo jednorodzinne czy inne obiekty budowlane, wykorzystujemy beton. Należy zwrócić szczególną uwagę na jakość betonu, która zapewnia trwałość i żywotność najważniejszych elementów konstrukcyjnych każdego budowanego domu.

Beton występuje w różnych odmianach. Beton klasy B-10 stosuje się do wylania tzw. chudziaka, który zabezpiecza stal zbrojeniową przed korozją oraz wyrównuje podłoże.

Ważnym elementem każdego domu są ławy fundamentowe. Do ich wylania stosuje się beton B-20 lub B-25. Trzeba zwrócić uwagę na staranne zalanie betonem ław, tak aby beton całkowicie wypełnił powierzchnię pod zbrojeniem wokół niego i nad nim. Nigdzie nie mogą zostać pustki powietrzne.

Kolejnym etapem budowy gdzie używa się betonu to strop, wieńce i podciągi.
Do wylania wieńca i podciągów używa się najczęściej betonu B-25. Zapewnia to bardzo dużą wytrzymałość tych bardzo ważnych elementów konstrukcyjnych domu.
Natomiast do zalania stropu używa się betonu B-25.

W okresie jesienno-zimowym do betonów dodawane są środki mrozoodporne, które umożliwiają betonowanie nawet do minus 10 stopni. Natomiast w lecie można zamawiać betony ze środkiem opóżniającym wiązanie, to pozwala betonować w wysokich temperaturach.

Oprócz tego w swojej ofercie posiadamy również betony z wodo uszczelniaczem, które są polecane na tzw. trudne budowy np. wysoki poziom wód gruntowych.

Nasza hurtownia budowlana posiada wszystkie rodzaje betonu renomowanych betonarni. Zapewniamy nie tylko dostawy betonu, ale również gruszkopompy i pompy podające beton na budowie. Nasz skład budowlany zapewnia bardzo dobre ceny na beton, terminowość dostaw i miłą obsługę. Sprawdź to sam dzwoniąc do nas.

Manex Wrocław - Materiały budowlane

tel. (71) 352 11 11
tel. 71) 352 10 08
biuro@manex.wroclaw.pl

Uwaga:
Obszar transportu to województwo Dolnośląskie.

Znajdź nas na:

Manex Sp. z o.o. © 2011-2016