(71) 352 11 11

 • Zamieszkaj w słonecznych Marszowicach!

  Proponujemy nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej lokalizacji i dobrej cenie.Więcej informacji

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Budujemy domy z 8 % VAT!

  Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: www.domowa-budowa.pl

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

O firmie / Oferta

Oferta

Materiały budowlane na:

Fundamenty:

Podstawą każdego domu są fundamenty. To od nich zależy bezpieczeństwo i trwałość naszego domu. Do elementów fundamentu zaliczamy: wylewaną ławę fundamentową oraz murowaną ścianę fundamentową z bloczka betonowego. Nasza hurtownia budowlana oferuje bloczek betonowy trzech renomowanych firm na rynku dolnośląskim:

Więcej

Ściany:

W budowie każdego domu ściany odgrywają bardzo ważną rolę, dlatego gdy decydujemy się na budowę, dobudówkę czy remont, warto pomyśleć na tym jaki materiał budowlany wykorzystać do budowy. Do wyboru mamy ceramikę, beton komórkowy, bloczek cementoweo-wapienny czy keramzytowy. Kolejnym wyborem, przed którym stajemy jest to jaką ścianę chcemy wybudować jedno, dwu czy trzywarstwowe. Każda z nich posiada swoje wady i zalety np. mur jednowarstwowy nie wymaga docieplenia i daje efekt "oddychających ścian", oprócz tego znacznie ogranicza koszty tynków.

Więcej

STROPY I NADPROŻA:

Strop należy do bardzo istotnych elementów naszego domu. Jest poziomym elementem konstrukcji oddzielającym poszczególne kondygnacje budynku. Z tego powodu należy odpowiednio dobrać materiały do jego zrobienia oraz poprawnie go zamontować.
W naszej ofercie znadują się stropy Teriva (żużlowe lub keramzytowe), Wienerberger (ceramiczne), Ackerman (ceramiczne), lane (stal zbrojeniowa + beton).

Więcej

SYSTEMY KOMINOWE:

Odpowiednio przygotowany system kominowy pozwala odprowadzić dym i spaliny wytwarzane z Twojego domu do powietrza. Aby móc mądrze i skutecznie ocieplić dom, poprzez spalenie, należy odpowiednio przygotować sam komin oraz przewody kominowe.
Do budowy komina wykorzystuje się odpowiednie dobrane pustaki wentylacyjne, przewody kominowe, wełnę opaskową lub otulinową, trójników, wyczystek czy deflektorów.

Więcej

Pokrycia dachowe:

Dach, będący zakończeniem każdego budynku, jest zawsze jednym z najważniejszych elementów domu, od którego zależy bezpieczeństwo utraty ciepła oraz przedostania się wilgoci. Istotnym aspektem przy wyborze pokrycia dachowego staje się także aspekt estetyczny.
W dzisiejszych czasach stawia się przede wszystkim na: dachówki ceramiczne, dachówki betonowe oraz blachodachówki. To właśnie te rodzaje pokryć dachowych zapewniają w największym stopniu przytoczone na początku zalety.

Więcej

Okna dachowe:

Okna dachowe to bardzo ważny element naszego domu. Należy bowiem odpowiednio dobrać okna do naszego pomieszczenia, gdyż zły dobór powoduje utratę ciepła. Ważna jest także wielkość oraz ilość okien dachowych, ponieważ wpływa to na odpowiednio dobre oświetlenie naszego pomieszczenia. Kolejnym czynnikiem, którym powinniśmy się kierować przy wyborze okien dachowych to współczynnik szyby. Im jest on niższy tym okno jest "cieplejsze".

Więcej

Rynny dachowe:

Wszystkie dostępne rynny w naszej ofercie posiadają wysoką odporność na warunki atmosferyczne,zwłaszcza na promienie słoneczne oraz kwaśne deszcze. Zbieranie wód opadowych z każdej połaci dachu oraz odprowadzenie do sieci kanalizacji deszczowej odbywa się systemowo.
Każdy produkt z naszej oferty posiada. wszystkie niezbędne elementy wykończeniowe które zapewniają szczelność oraz są dokładnie dopasowane.

Więcej

Izolacje:

Najważniejszymi materiałami do elewacji domu jest wełna mineralna i szklana oraz styropian.
Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy jak i minusy.

Więcej

Inne materiały:

Oferujemy inne materiały budowlane takie jak:
- Tynki
- Płyty GK, OSB
- Kostkę brukową
- Farby
- Wkręty i narzędzia

Więcej


Przejdź do materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe na:

Posadzki:

Posadzki to ważny element każdego domu czy innej budowli. Muszą być bardzo równe oraz bardzo wytrzymałe.

Posadzki dzielimy na:

Więcej

Ocieplenia:

Podczas budowy domu wykonuje się elewację budynku. Elewacja budynku ma za zadanie zabezpieczyć ściany przed niszczeniem pod wpływem warunków atmosferycznych (wiatru i opadów), powinna stanowić izolację termiczną budynku (wysokich i niskich temperatur), jak i również spełnia funkcję dekoracyjną. Dlatego tak ważna jest należyta dbałość o jej solidne wykończenie.

Więcej

Tynki:

Tynki - warstwa z gipsu lub zaprawy, która pokrywa powierzchnie ścian, sufitów itp. Stosujemy je wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Zadaniem tynków zewnętrznych jest ochrona powierzchni przed działaniem czynników atmosferycznych. Natomiast tynki wewnętrzne nadają estetyczny wygląd oraz muszą chronić nasze pomieszczenia przed np. parą wodną, ogniem.

Więcej

Sucha zabudowa:

Dzięki zastosowaniu systemu suchej zabudowy mamy możliwość praktycznie nieograniczonego wykończenia wnętrza. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych, tzw. mokrych technologii.

Do największych zalet suchej zabudowy należy:

Więcej

Klinkier:

Klinkier w Polsce znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie od niedawna. Stosujemy go do wykończenia elewacji budynków, do kominów (cegły klinkierowe lub płytki klinkierowe), do ogrodzeń lub bruku klinkierowego.

Główne zalety klinkieru to:

Więcej

Kleje, zaprawy, gipsy:

Nasz asortyment to m.in:

Więcej
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top