(71) 352 11 11

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Budujemy domy z 8 % VAT!

  Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: www.domowa-budowa.pl

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

O firmie / Oferta / Ściany

Ściany

W budowie każdego domu ściany odgrywają bardzo ważną rolę, dlatego gdy decydujemy się na budowę, dobudówkę czy remont, warto pomyśleć na tym jaki materiał budowlany wykorzystać do budowy. Do wyboru mamy ceramikę, beton komórkowy, bloczek cementoweo-wapienny czy keramzytowy.

Kolejnym wyborem, przed którym stajemy jest to jaką ścianę chcemy wybudować jedno, dwu czy trzywarstwowe. Każda z nich posiada swoje wady i zalety np. mur jednowarstwowy nie wymaga docieplenia i daje efekt "oddychających ścian", oprócz tego znacznie ogranicza koszty tynków.

Natomiast mur dwuwarstwowy jest prosty i szybki w wykonaniu oraz daje możliwości doboru docieplenia (wełna lub styropian). Mur trójwarstwowy nie jest najtańszy, ale zapewnia bardzo dobre parametry techniczne i wizualne (duże możliwości wyboru koloru elewacji).

Każdy materiał ścienny posiada swoje zalety i wady. Ceramika ścienna to naturalny wyrób z gliny stosowany w budownictwie od wielu pokoleń.

Do produkcji betonu komórkowego używany jest zdrowy i naturalny piasek kwarcowy. Natomiast bloczek silikatowy jest to bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne pustak ścienny.

Oferujemy materiały budowlane na ścianę:

Materiały budowlane na ściany oferujemy w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń do nas i sprawdź to:Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top