(71) 352 11 11

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Budujemy domy z 8 % VAT!

  Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: www.domowa-budowa.pl

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

O firmie / Oferta / Ściany / Bloczki Ytong

Bloczki Ytong

Bloczki Ytong produkowane są, tak jak beton komórkowy z wapna, cementu i piasku. Dodatkowo dodaje się do niego proszku aluminiowego, dzięki czemu pustaki te są bardzo lekkie i posiadają bardzo dobre parametry termoizolacji.

Ściany jednowarstwowe budujemy z pustaków Ytong o grubości 40cm i 36,5cm. Ściany te nie wymagają dodatkowej izolacji, ponieważ mają one bardzo dobry współczynnik cieplny.

Bloczki Ytong posiadają tzw. pióro-wpust, dzięki czemu znacznie skracamy czas murowania, a także zmniejszamy koszty, ponieważ nie trzeba kleić spoiny pionowej.
Murujemy go na cienkowarstwowy klej, dlatego nie powstaną mostki termiczne.
Następnym atutem pustaków Ytong jest ich prosty oraz bardzo szybki montaż.

Producentem omawianych pustaków jest koncern Xella, która oferuje pustaki o grubości 24cm, które znakomicie pasują do budowy domów jednorodzinnych oraz bloków wielorodzinnych. Ta grubość pustaka wymaga dodatkowego docieplenia (wełna lub styropian).

Nasza hurtownia budowlana posiada także bloczki o grubościach 5cm, 7cm oraz 11,5cm, które wykorzystuje się do budowy ścianek działowych. Największą zaletą jest ich lekkość, szybkość i prostota montażu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny na wszystkie materiały budowlane. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do nas. Oferujemy profesjonalne doradztwo, a także darmowy kosztorys domu na podstawie projektu.
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top