Kontakt

Manex Sp. z o.o.

ul. Bystrzycka 26, Wrocław
Tel: (71) 352 11 11
E-mail: biuro@manex.wroclaw.pl


Hurtownia budowlana Manex Wrocław

Zadzwoń do nas: (71) 352 11 11 lub (71) 352 10 08

Dział handlowy:

Artur Połetko
tel. 516 133 329
artur@manex.wroclaw.pl

Sławomir Tutak
tel. 601 059 003
slawek@manex.wroclaw.pl

Tomasz Pańczuk
tel. 603 757 441
tomasz@manex.wroclaw.pl

Andrzej Rojek
tel. 727 455 777
andrzej@manex.wroclaw.pl

Przedstawiciele Handlowi:

Jacek Kielich
tel. 667 757 801
jacek@manex.wroclaw.pl

Tomasz Kielich
tel. 533 825 228
wyceny@manex.wroclaw.pl

Krzysztof Tkocz
tel. 603 752 476
krzysztof@manex.wroclaw.pl

Paweł Koszykowski
tel. 790 273 299
pawel@manex.wroclaw.pl

Kacper Jaworski
kacper@manex.wroclaw.pl

Dział księgowości:

Główna Księgowa
Bożena Bąk
bozena@manex.wroclaw.pl

Samodzielna Księgowa
Katarzyna Kołkowska
katarzyna@manex.wroclaw.pl

Samodzielna Księgowa
Daria Pytel
daria@manex.wroclaw.pl

Młodsza Księgowa
Marta Wójs
marta@manex.wroclaw.pl

Magazyn:

Tomasz Stach

Janusz Adamczyk

Sebastian Gniazdowski

Karol Bodnar

Dział transportu:

Wiesław Raczyński
Auto z HDS-em, załadunek: 22 tony

Ryszard Jarosz
Auto z HDS-em, załadunek: 18 ton

Michał Skrądź
Bus, załadunek: 1,5 tony

Dariusz Soberka
Bus, załadunek: 1,5 tony

Kontakt

Oddział Główny:

Manex Sp. z o.o.
ul. Bystrzycka 26,
54-245 Wrocław

tel. (71) 352 11 11
tel. (71) 352 10 08
e-mail: biuro@manex.wroclaw.pl


Godziny otwarcia:
pn.- pt. 7:00-17:00
sob. 8:00-13:00

Oddział w Kamieniu zamknięty!

Konto bankowe: 75 1090 2516 0000 0001 1464 2782


Formularz kontaktowy:


Ochrona antyspamowa (podaj wynik działania)*


* - pola wymagane

Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza kontaktowego jest Manex Sp. z o.o., ul. Bystrzycka 26, 54-245 Wrocław, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000361486, NIP: 8943004010, REGON: 021310603.
Państwa dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa regulującymi ochronę danych osobowych. Szczegółowe informacje dostępne są tu: Polityka prywatności RODO

Manex Wrocław - Materiały budowlane

tel. (71) 352 11 11
tel. 71) 352 10 08
biuro@manex.wroclaw.pl

Uwaga:
Obszar transportu to województwo Dolnośląskie.

Znajdź nas na:

Manex Sp. z o.o. © 2011-2016