(71) 352 11 11

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Budujemy domy z 8 % VAT!

  Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: www.domowa-budowa.pl

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

O firmie / Oferta / Tynki / Tynki gipsowe

Tynki gipsowe

Najczęściej stosowanym sposobem wykończenia powierzchni ścian i sufitów jest porycie ich wyprawą tynkarską.
Do zasadniczych walorów tynków gipsowych można zaliczyć: łatwość i dużą szybkość wykonania, krótki czas schnięcia, możliwość uzyskania gładkiej powierzchni, tworzenie w pomieszczeniach dobrego mikroklimatu, a także bardzo dobrą przyczepność, elastyczność oraz uniwersalność zastosowania.
Tego rodzaju tynków nie należy wykonywać jedynie w pomieszczeniach narażonych na długotrwałą i wysoką wilgotność (powyżej 70%), czyli w łazienkach, pralniach i kuchniach przemysłowych itp.

TYNK GIPSOWY RĘCZNY ALPOL AG T29.
Przeznaczony jest do ręcznego wykonywania gipsowych jednowarstwowych wypraw tynkarskich na œcianach i sufitach w pomieszczeniach nienarażonych na cišgłe zawilgocenie i kondensację pary wodnej. Powierzchnia tynku stanowi doskonały podkład pod malowanie, tapetowanie lub płytki okładzinowej. Do stosowania wewnštrz budynków.

Poza wymienionymi produktami firma Alpol ma w ofercie grupę produktów gipsowych sprawdzonych już w obiektach nowo budowanych i remontowanych. Są to:
KLEJ GIPSOWY T ALPOL AG K11.
TYNK GIPSOWY MASZYNOWY ALPOL AG T30.
TYNK GIPSOWY MASZYNOWY LEKKI ALPOL AG T31.

Znakomite parametry techniczne i bardzo dobra jakoœć tych wyrobów uzyskuje się dzięki nowoczesnej technologii produkcji oraz ciągłej kontroli jakoœści.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi handlowcami, którzy udzielą wszelkich informacji. Zapewniamy bezpłatną wycenę na każdym etapie budowy.


Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top