(71) 352 11 11

  • Materiały budowlane - szeroki wybór

    Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

  • Budujemy domy z 8 % VAT!

    Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: www.domowa-budowa.pl

  • Własny transport z rozładunkiem HDS

    Materiały budowlane dowozimy własnymi
    autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

O firmie / Nasz zespół

Nasz zespół

Dział Handlowy Wrocław:

Andrzej Rojek:
727 455 777
andrzej@manex.wroclaw.pl

Tomasz Pańczuk:
603 757 441
tomasz@manex.wroclaw.pl

Sławomir Tutak:
601 059 003;
slawek@manex.wroclaw.pl

Artur Połetko:
516 133 329
artur@manex.wroclaw.pl

Sebastian Gniazdowski:
603 750 568
sebastian@manex.wroclaw.pl

Dział kompleksowa budowa:

Krzysztof Tkocz:
603 752 476
krzysztof@manex.wroclaw.pl

Paweł Koszykowski:
790 273 299
pawel@manex.wroclaw.pl

Anna Kowal:
anna@manex.wroclaw.pl

Dział Księgowości:

Główny Księgowy:
Bożena Bąk
bozena@manex.wroclaw.pl

Referent d.s. Księgowości:
Katarzyna Kołkowska
katarzyna@manex.wroclaw.pl

Referent d.s. Księgowości:
Marta Wójs
marta@manex.wroclaw.pl

Referent d.s. Księgowości:
Daria Pytel
daria@manex.wroclaw.pl

DZIAŁ TRANSPORTU:

Wiesław Raczyński:
Auto z HDS-em, załadunek: 22 tony

Ryszard Jarosz:
Auto z HDS-em, załadunek: 18 ton

Dariusz Soberka:
Bus, załadunek: 1,5 tony

Michał Skrądź:
Bus, załadunek: 1,5 tony

MAGAZYN:

Tomasz Stach
Janusz Adamczyk
Przemysław Haręźlak
Marcin Ławniczak

Nasi partnerzy

Top