(71) 352 11 11

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Budujemy domy z 8 % VAT!

  Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: www.domowa-budowa.pl

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

O firmie / Oferta / Okna dachowe / Velux

Okna dachowe Velux

Skład materiałów budowlanych oferuje okna dachowe Velux Planując poddasze swojego domu należy zwrócić szczególną uwagę na jego doświetlenie.
Bardzo duża ilość światła dziennego zapewnia każdemu pomieszczeniu specjalny naturalny klimat. Naturalne światło słoneczne daje każdemu człowiekowi dobre samopoczucie, dlatego poddasze Twojego domu musi być dobrze doświetlone. Dodatkowo światło słoneczne, które wpada przez okna dachowe Velux zamienia się w ciepło, które ogrzewa dane pomieszczenie.

Hurtownia budowlana Manex poleca okna do poddaszy firmy Velux, która w swej ofercie posiada różnorodnej wielkości okna, a dzięki temu łatwo dobierzesz rodzaj i wielkość okien dachowych do Twojego domu.
Przy doborze okien dachowych należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby dostarczyć jak najwięcej światła dziennego, dlatego trzeba równomiernie rozłożyć je na całej powierzchni pomieszczenia oraz zapewnić równocześnie dobrą widoczność.

Velux udziela 20 lat gwarancji na szyby w swoich oknach dachowych oraz 15 lat na profile okien drewnianych i poliuretanowych oraz okucia stalowe w oknach, natomiast 10 lat na okna dachowe, kołnierze i wyłazy.
Velux w swej ofercie posiada różne rodzaje okien dachowych.
Najbardziej popularne to: GLL, GLU, GGL, GPL, GZL, GGU.

Nasza hurtownia budowlana oferuje wszystkie modele okien dachowych Velux w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do naszej firmy, gdzie podamy szczegółowe informacje.

Nasze realizacje z produktami Velux

Budowa domu jednorodzinnego w Wilkszynie, użyte materiały to okna Velux 3-szybowe GLL MK08 z ramą izolacyjną BDX i kołnierzem kombi z obniżonym montażem EKJ.

Skład materiałów budowlanych oferuje okna dachowe VeluxBudowa domu jednorodzinnego w Iwinach, użyte materiały to okna Velux 3-szybowe GLL MK08 z ramą izolacyjną BDX i kołnierzem EDZ.

Skład materiałów budowlanych oferuje okna dachowe Velux

Budowa domu jednorodzinnego w Strzegomianach, użyte materiały to okna Velux 3-szybowe GLL z ramą izolacyjną BDX i kołnierzem z obniżonym montażem EDJ.

Skład materiałów budowlanych oferuje okna dachowe Velux
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top