(71) 352 11 11

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Budujemy domy z 8 % VAT!

  Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: www.domowa-budowa.pl

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

O firmie / Oferta / Ocieplenia / Styropian

Styropian elewacyjny

Wśród dużej różnorodności styropianów elewacyjnych oferujemy produkty znanych producentów , słynących z dobrej jakości produktów o przystępnych cenach.

Styropian jest najczęstszym materiałem niezbędnym do wykonania izolacji termicznej ścian (dachów) nowych obiektów jak i do modernizacji budynków.

Styropian, czyli polistyren spieniony, składa się z kuleczek wypełnionych powietrzem. Powietrze w każdej z komórek nie ma możliwości przemieszczania się, dzięki temu materiał utrzymuje dobrą izolacyjność termiczną.

Zaletą styropianu jest łatwa obróbka. Mały ciężar płyt ułatwia transport na plac budowy i montaż. Podczas montażu styropian się nie pyli, jest tworzywem całkowicie nieszkodliwym dla zdrowia, nie powoduje alergii i nie drażni dróg oddechowych. Ocieplenia styropianowe można montować o każdej porze roku, bez względu na wilgotność powietrza i temperaturę.

Płyty styropianowe posiadają bardzo dobre właściwości izolacyjne w niskich temperaturach oraz w środowisku o wysokiej wilgotności , płyty styropianowe nie nasiąkają wodą i mają niską paro przepuszczalność co uniemożliwia rozwój bakterii , pleśni i grzybów.
Charakteryzuje się wysoką żywotnością (odporność na starzenie się).

Przed przystąpieniem do klejenia płyt termoizolacyjnych ściany warto: osuszyć, oczyścić, wyrównać i zagruntować , gdyż od stanu podłoża będzie zależała trwałość ocieplenia.


Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top