(71) 352 11 11

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Budujemy domy z 8 % VAT!

  Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: www.domowa-budowa.pl

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

O firmie / Oferta / Pokrycia dachowe / Dachówki cementowe Braas

Dachówki cementowe Braas

Firma Braas jest najlepszym i największym producentem dachówki cementowej (betonowej). Jej produkty są już produkowane od ponad 50 lat, a na jej wyroby dostajemy 30-letniej gwarancji.

Braas dba o jakość dachówek na każdym etapie jej produkcji. Do wyprodukowania dachówki cementowej stosuje się piasek kwarcowy, który jest kilka razy przesiewany, tak aby piasek był czysty, bez żadnych zanieczyszczeń. Kolejnym krokiem po dodaniu należytych składników, dachówka jest wypalana w piecu. Następnie jest powlekana specjalną powłoką (farbą), której zadaniem jest zapewnienie wysokiej trwałości oraz estetyce dachówki.

Występuje 7 modeli dachówek cementowych Braas, które posiadają dużą wytrzymałość oraz ciekawą estetykę. Modele takie jak: Celtycka, Tegalit , Podwójne-S, Grecka , Romańska i Bałtycka z powłoką Cisar posiadają wysoką renomę w Europie. Duży wybór kolorów oraz kształtów pozwala stworzyć wspaniały dach, a trwałość, jakość i estetyka tych dachówek tworzy piekną kompozycję naszego dachu, który pozostanie na wiele lat.

Największym plusem dachówek cementowych Braas jest ich atrakcyjna cena i jakość. A dzięki swoim gabarytą dachówki betonowe Braas można łatwo oraz szybko ułożyć na Twoim dachu.

Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę na dachówki cementowe Braas, skontaktuj się z nami. Oferujemy darmową wycenę dachu, a także doradztwo przy wyborze najodpowiedniejszej dachówki.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top