(71) 352 11 11

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Budujemy domy z 8 % VAT!

  Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: www.domowa-budowa.pl

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

O firmie / Oferta / Pokrycia dachowe / Dachówki ceramiczne Creaton

Dachówki ceramiczne Creaton

Creaton to jeden z czołowych producentów dachówki ceramicznej na świecie. Firma ta istnieje już aż ponad 120 lat. Nasz skład budowlany Wrocław poleca dachówki ceramiczne Creaton Dzięki tak długiej tradycji firma Creaton wyrobiła odpowiednie i skuteczne sposoby produkcji dachówek, co przełożyło się na znakomitą jakość dachówek. Creaton na swoje produkty udziela aż 50-letniej gwarancji.

Dachówki ceramiczne Creaton cechują się bardzo dużą twardością, m.in., dzięki temu, że są wypalane w bardzo wysokiej temperaturze (ponad 1100 stopni). Dodatkowo są one pokrywane specjalną powłoką zwaną angobą. Kolekcja Noblesse jest także powlekana glazurą, przez co są to najlepsze rodzaje dachówek.

Wiodącymi modelami dachówek Creaton są dwa modele: Premion i Futura. Występują one w bardzo dużej gamie kolorystycznej. Nasza hurtownia budowlana zapewnia bardzo atrakcyjne ceny na modele Premion i Futura.

Creaton także produkuje dachówki karpiówki, które można kupić w wielu kolorach, zarówno dachówki angobowane jak i glazurowane.

Kolejną zaletą dachówek ceramicznych Creaton jest to, że są one barwione w masie, dzięki czemu w przypadku jakiego kol wiek uszkodzenia powłoki dachówki nie widzimy żadnych zniekształceń na naszym dachu.

Manex - hurtownia budowlana oferuje bardzo duże rabaty, a także promocje na dachówki firmy Creaton. Dodatkowo nasi pracownicy zapewniają bezpłatny kosztorys Twojego dachu, a także profesjonalne doradztwo w wyborze najodpowiedniejszego pokrycia dachowego.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top