(71) 352 11 11

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Budujemy domy z 8 % VAT!

  Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: www.domowa-budowa.pl

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

O firmie / Oferta / Pokrycia dachowe / Dachówki ceramiczne Koramic

Dachówki ceramiczne Koramic

Firma Koramic wchodzi w skład koncernu Wienerberger(dawniej Wiektor) i jest jedną z popularnych dachówek ceramicznych w Polsce. Jej fabryka znajduję się obok Legnicy w miejscowości Kunice. Koramic jest producentem dachówek zakładowych, ale również produkuje dachówki karpiówki.

Dzięki bardzo bogatej kolorystyce oraz wzornictwie, dachówki Koramic stosuje się w domach jednorodzinnych, a także w nowoczesnym budownictwie użytkowności publicznej.

Najpopularniejszym, a zarazem czołowym modelem dachówki Koramic jest model L-15. Można go kupić w kilku ciekawych kolorach. Dzięki swojej unikalnej formie nadaje każdemu dachu niepowtarzalny i estetyczny wygląd. Dachówka ta cechuje się także wysoką jakością wykonania, przez co zapewnia nam dużą szczelność oraz funkcjonalność naszemu pokryciu dachowemu.

Dachówki karpiówki, które oferuje firma Koramic występują w dużym asortymencie do wyboru. Mamy możliwość wyboru dachówki angobowanej w kilku kolorach, jak i również dachówki glazurowanej także w paru kolorach.

Co jeszcze przemawia za wyborem dachówki ceramicznej Koramic? Otóż jego jakość, dobra dostępność na rynku budowlanym, a także atrakcyjna cena. Na swoje wyroby firma zapewnia 30 lat gwarancji.

Manex - hurtownia budowlana oferuje darmowy kosztorys Twojego dachu, który sporządzimy na podstawie projektu. Dodatkowo klient może u nas liczyć na fachowe doradztwo. Zapraszamy.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top