(71) 352 11 11

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Budujemy domy z 8 % VAT!

  Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: www.domowa-budowa.pl

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

O firmie / Oferta / Stropy i nadproża / Nadproża żelbetowe L-19

Nadproża żelbetowe L-19

Prefabrykowane żelbetowe nadproża L-19 stosujemy na każdej budowie domu i można je stosować do wszystkich rodzaji materiałów ściennych takich jak: pustaki ceramiczne, silikaty czy beton komórkowy.

Nadproża L-19 używa się nad każdym otworem w ścianie np. okna, brama garażowa, drzwi. Jednak szerokość otworu nie może wynosić powyżej 2,75m.

Występują one o różnych długościach: od 90cm do 330cm, a modułowo co 30cm. Minimalne oparcie na murze nie powinno być mniejsze niż 15cm.

Nadproża żelbetowe L-19 mają kształt litery L, dlatego też stąd ich nazwa. Jest to beton, zbrojony stalą., dlatego też posiadają bardzo dużą wytrzymałość, co gwarantuje nam bezpieczną i stabilną konstrukcję naszego domu.

O ilości potrzeby stosowania nadproży betonowych decyduje grubość muru ściany. Przy murach, które mają grubość 25cm używamy dwa nadproża L-19, natomiast przy grubszych murach daje się trzy lub nawet cztery belki L-19.

Nasza hurtownia budowlana gwarantuje duże rabaty na wszystkie materiały budowlane, także na nadproża. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naszej firmy, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top