(71) 352 11 11

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Budujemy domy z 8 % VAT!

  Zapraszamy na naszą drugą stronę internetową: www.domowa-budowa.pl

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

O firmie / Oferta / Stropy i nadproża / Strop Ytong

Strop Ytong

Stropy Ytong mogą być żelbetowe, ale także wykonane z płyt prefabrykowanych. Użycie do budowy płyt stropowych Ytong nie tylko znacznie przyspiesza czas budowy i zmniejsza koszty, ale także ułatwiają wykonanie. W trakcie montażu nie jest potrzebne stosowanie podpór montażowych, a już zaraz po ukończeniu montażu można obciążać strop.

Dodatkową, a zarazem jedną z najważniejszych plusów stropu Ytong jest eliminacja mostków termicznych w zastosowaniu z bloczkiem Ytong.

Stropy są montowane na budowie od razu z płyt, które są wykonane ze zbrojonego betonu komórkowego. Płyty stropowe Ytong występują o długości maksymalnie 7,5m, szerokości 62,5m oraz grubości 20cm, 24cm lub 30cm. Wykonywane są na wymiar do budowy konkretnego domu. Projektanci wykonują plan montażowy, wyliczają grubości i długość elementów stropowych na podstawie dostarczonego projektu.

Nasz skład materiałów budowlanych oferuje atrakcyjne ceny na każdy rodzaj stropu oraz nadproży. Skontaktuj się z nami, a profesjonalnie Ci doradzimy, a także darmowo wycenimy potrzebną ilość materiałów budowlanych do kompleksowego wybudowania domu.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top